Author: s***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: used for a cosplay it's very good :3
Color: Red
Price: £9.28
Original Price: £9.68
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 295 g |
| Length | 76 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2305247739445925 |
Author: s***r
Date:
Review: used for a cosplay it's very good :3
Color: Red
Author: r***a
Date:
Review: Love this cosplay wig. Very glossy and fun Shein has great wigs
Color: Red
Author: m***a
Date:
Review: So cute! Just like the picture
Color: Black
Author: o***s
Date:
Review: Good quality, didn’t expected for that money) bought for Halloween 🎃
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.